Event Fundacji Studio Figura w poznańskiej Galerii Malta!

Fundacja Studio Figura zorganizowała swoje pierwsze duże wydarzenie na rzecz swoich podpieczonych! Event był sukcesem pod względem organizacyjnym i rozpropagowania informacji o naszej inicjatywie wśród Poznanianek i Poznaniaków.

Fundacja Studio Figura puszka i Paulina

Nasz pierwszy event charytatywny w 2022!

9 kwietnia w Galerii Malta w Poznaniu miało miejsce wydarzenie „Zdrowi i Aktywni”. Był to pierwszy w tym roku event zorganizowany przez Fundację Studio Figura! Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Na uczestników czekało wiele atrakcji rozrywkowych i edukacyjnych.

Fundacja Studio Figura

Jakie atrakcje dla dzieci cieszyły się największą popularnością?

Dużą popularnością wśród dzieci cieszyło się między innymi stoisko do malowania twarzy. Ulubionym owocem tego dnia był arbuz, który był malowany na policzkach maluchów najczęściej! Dzieci brały także udział w licznych zabawach, takich jak:

• Dopasowanie danego produktu do właściwej kategorii: warzywa, owoce, białka, tłuszcze i węglowodany;
  • Komponowanie swojego ulubionego menu na cały dzień;
  • Tworzenie listy korzyści wynikających ze zdrowego stylu życia.

Każde dziecko na koniec dnia dostawało kolorowy dyplom na pamiątkę za udział w naszych zabawach.

Najbliższe eventy Fundacji Studio Figura, których nie możesz przegapić

14.05 Event w galerii Panorama w Poznaniu – od godz. 13:00 do 18:00

Jest to kolejny event edukacyjno-rozrywkowy „Zdrowi i Aktywni” skierowany do mieszkańców miasta Poznań i ich dzieci. Jeśli nie było Was w Galerii Malta, jest to idealna okazja do nadrobienia zaległości.

21.05 Bieg lwa w Tarnowie Podgórnym – od godz. 9:00 do 22:00

Wydarzenie sportowo-rekreacyjne podczas którego odbędzie się pół-maraton. Oprócz wydarzeń sportowych odbędą się również koncerty i atrakcje dla całej rodziny. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.bieglwa.pl/

28.05-29.05 Dni gminy w Tarnowie Podgórnym

• Dzień 1 od godz. 16 do 21:00
  • Dzień 2 od godz. 13:00 do 21:00

Dni gminy w Tarnowie Podgórnym to wydarzenie o charakterze sportowo-rozrywkowym. Skierowane do mieszkańców Tarnowa Podgórnego, ale również do wszystkich chętnych, którzy chcą spędzić weekend poza domem w ciekawy sposób. Na miejscu będzie wiele atrakcji, m.in.: bieg z przeszkodami, gotowanie na żywo z dietetykiem czy malowanie twarzy.

Malta wydarzenie Fundacji studio figura

Zbiórka pieniędzy na cele charytatywne Fundacji Studio Figura

Event „Zdrowi i Aktywni” był imprezą pełną uśmiechów. Nasze wydarzenie było także dobrą okazją do nauki przez zabawę na temat zalet zdrowego trybu życia i odpowiedniego odżywiania wśród dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że udało nam się zebrać część pieniędzy na realizacje celów fundacyjnych, dzięki którym możemy rozwijać nasze działania i nieść pomoc dalej!

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYCH EVENTACH! 😊

Poznaj naszych podopiecznych Fundacji Studio Figura!
Podopieczni

Jeśli chcesz pomóc naszej inicjatywie, dołącz do naszej zrzutki:
Zrzutka

Natomiast, jeśli wolisz działać, zostań wolontariuszem, to skontaktuj się z nami! Wszelkie informacje znajdziesz pod tym linkiem:
Wolontariat

Jesteś rodzicem i szukasz pomocy dla swojego dziecka, które ma problem z nadwagą lub otyłością? Skontaktuj się z nami poprzez ten link:
Szukam pomocy.

wspieranie podopiecznych