Dołącz do grona firm wspierających działalność Fundacji Studio Figura!

Chcesz przyłączyć się do grupy firm, które wsparły już Fundację Studio Figura? Możesz pomóc nam na wiele sposobów! Połączmy siły w walce z otyłością wśród najmłodszych!

dziewcznyka idzie do szkoły

Pomagając Fundacji Ty również zyskujesz!

KORZYŚCI ZE WSPARCIA NASZEJ FUNDACJI DLA TWOJEGO BIZNESU:

WYRÓŻNIENIE FIRMY
NA TLE KONKURENCJI

Ukazanie Marki przez Fundację jako aktywnie działającej na rzecz pomocy dzieciom walczącym z otyłością i nadwagą.

BUDOWA
I PROMOWANIE
POZYTYWNEGO
WIZERUNKU

Prezentowanie Firmy w mediach Fundacji jako zaangażowanej społecznie.

ZWIĘKSZENIE
LOJALNOŚCI
KLIENTÓW I
PRACOWNIKÓW FIRMY

Wynikającego z wykreowania obrazu Marki jako odpowiedzialnej społecznie.

ZWIĘKSZENIE LICZBY
POTENCJALNYCH
KLIENTÓW

Dotarcie do odbiorców naszych mediów społecznościowych.

PROMOCJA
PRODUKTÓW I USŁUG

Dzięki widzialności firmy w naszych mediach i na stronie internetowej.

WZBOGACENIE
KOMUNIKACJI
MARKETINGOWEJ
MARKI

Możliwość wykorzystania logotypów Fundacji Studio Figura.

W jaki sposób możesz nas wspomóc?

FORMY WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ STUDIO FIGURA:

Darowizna

Przekazanie przez Firmę określonej kwoty pieniężnej na realizację konkretnych działań Fundacji mających nieść pomoc dzieciom walczącym z otyłością i nadwagą lub na jej cele statutowe

Round up

serce wrzucane do skarbonki

Marketing Społecznie Zaangażowany (CRM)

Długofalowa współpraca polegająca na przekazaniu części przychodu Firmy ze sprzedaży określonych, często odpowiednio oznaczonych, produktów lub usług, na pomoc podopiecznych Fundacji. Takie zaangażowanie w działalność dobroczynną pozwala Marce wzmocnić zaufanie i lojalność klientów, a często także zwiększyć sprzedaż.

Zaangażowanie pracowników i klientów

Opracowanie modelu współpracy angażującego pracowników i/lub klientów Firmy z Fundacją Studio Figura.
Przykładowe działania:
– włączenie zatrudnionych przez Markę osób w działalność dobroczynną Fundacji lub wolontariat na jej rzecz;
– dołączanie materiałów Fundacji do korespondencji z klientami;
– dodanie baneru Fundacji na stronie Firmy

serce wrzucane do skarbonki

Razem możemy odmienić życie wielu dzieci!

Pomaganie niesie za sobą ogromną moc, zdolną zmieniać losy potrzebujących, ale także całych społeczeństw. Dzięki wsparciu naszych darczyńców jesteśmy w stanie polepszyć stan zdrowia i życie dzieci będących podopiecznymi Fundacji.

Zobacz, jak pomagamy!

POZNAJ NASZYCH PODOPIECZNYCH