Wolontariat

Dołącz do grona wolontariuszy w Fundacji Studio Figura i miej wpływ na zmiany, buduj swoje doświadczenie i pomagaj dzieciom w zwalczaniu codziennych konsekwencji otyłości!

Fundacja Studio Figura, której celem jest walka z otyłością wśród dzieci

Promowanie ochrony zdrowia, aktywnego stylu życia, udzielanie szeroko rozumianej pomocy osobom zmagającym się z nadwagą zaprasza do współpracy w formie wolontariatu:

• Szukamy absolwentów oraz studentów psychologii, pedagogiki, dietetyki i kierunków pokrewnych.
  • Będziesz zaangażowana/y we wsparcie podopiecznych poprzez rozmowy i pomoc w codziennej ‘’walce’’ z otyłością.
  • Jeśli jesteś osobą empatyczną, masz pozytywne nastawienie do otoczenia i potrafisz pracować z dziećmi – zgłoś się do Nas!

Zgłoś się do Nas!

Uzupełnij poniższy formularz lub napisz bezpośrenio na miala: fundacja@studiofigura.com.pl

Czas zrobić coś dobrego
dla siebie i innch!

Jako wolontariusz Fundacji miej wpływ na zmiany, buduj swoje doświadczenie i pomagaj dzieciom w zwalczaniu codziennych konsekwencji otyłości!