Podopieczna Fundacji – Lena lat 7, Gdynia

Lenka jest najmłodszą podopieczną Fundacji, swoją szczerością i uśmiechem od początku porwała nasze serca. Uwielbia wszelką aktywność fizyczną – chciałaby biegać i bawić się bez końca, jednak przez problemy z wagą traci siły do działania o wiele szybciej niż pozostałe dzieci…

Adaś z Mamą i fundacją

Historia Lenki

W szkole uczy się bardzo dobrze i kto wie… może za kilka lat zostanie lekarzem! Na razie jednak musi uporać się z otyłością, która coraz bardziej daje o sobie znać w życiu dziewczynki, a której powikłania mogą prowadzić do wielu poważnych chorób. Lenka ma ogromną motywację do działania, jej energia sprzyja angażowaniu się w aktywności w Studio Figura. Przed nią jeszcze długa droga, jednak bez pomocy darczyńców nie będzie mogła jej kontynuować. Zdrowe chudnięcie wymaga czasu, motywacji, nie pozwólmy stracić jej zapału i przerywać walki w momencie, w którym Lenka chce ją kontynuować.