Event Fundacji Studio Figura w centrum handlowym Panorama Poznań

 

Zorganizowaliśmy 14 maja nasz drugi event we współpracy z jedną z poznańskich galerii. Tym razem wydarzenie dla najmłodszych miało miejsce w Galerii Panorama Poznań, która jest bardzo popularnym miejscem zakupów wśród mieszkańców południowych dzielnic miasta.


Wydarzenie dla dzieci w Poznaniu

Była to już druga edycja naszego eventu „Zdrowi i aktywni” pod patronatem Fundacji Studio Figura. Celem eventu jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych i propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Jedzenie zdrowej żywności i ruch są kluczowymi elementami, aby organizm dziecka rozwijał się i funkcjonował w prawidłowy sposób. 

Nasze motto to: „Lepiej edukować niż leczyć”! Nasza Fundacja poza walką z otyłością u dzieci i młodzieży skupia się także na edukacji młodych ludzi na temat zdrowego stylu życia.

Zdrowi i aktywni” – atrakcje dla dzieci:

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci m.in. gry edukacyjne, takie jak dopasowanie elementów do piramidy zdrowego żywienia czy skomponowanie swojego wymarzonego drugiego śniadania. Naszym podejściem jest nauka poprzez zabawę, która ułatwia przekazanie informacji dzieciom i młodzieży z dość trudnych tematów, jakim są zdrowe nawyki żywieniowe. Częścią rozrywkową naszego eventu było stanowisko do malowania twarzy we wzory ulubionych warzyw i owoców wybranych przez dzieci. W ten sposób podsuwamy dzieciom pozytywne skojarzenia związane ze zdrową żywnością. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyło się także stanowisko ze skręcaniem balonów. Najczęściej wybierane były pieski z balonów i szable pirackie, które przypadły do gustu chłopcom oraz dziewczynkom. Nasze skręcone balony, a zwłaszcza szable były powodem wielu rozgrywek szermierskich wśród najmłodszych uczestników eventu.

Najbliższe eventy z udziałem Fundacji Studio Figura:

21.05 Bieg lwa w Tarnowie Podgórnym (od godz. 9:00 do 22:00)

Jest to wydarzenie sportowo-rekreacyjne, podczas którego odbędzie się pół-maraton. Oprócz wydarzeń sportowych odbędą się liczne koncerty. Dodatkowo na miejscu zostało przygotowanych mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.bieglwa.pl/

28.05-29.05 Dni gminy w Tarnowie Podgórnym

 

Dni gminy w Tarnowie Podgórnym to wydarzenie o charakterze sportowo-rozrywkowym. Event skierowany jest przede wszystkim do mieszańców Tarnowa Podgórnego, ale również do wszystkich chętnych, którzy chcą spędzić weekend poza domem w ciekawy sposób. Na miejscu będzie wiele atrakcji m.in.: bieg z przeszkodami, gotowanie na żywo z dietetykiem czy malowanie twarzy.

Zbiórka pieniędzy w Galerii Panorama

Za nami kolejne wydarzenie, na którym zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne Fundacji Studio Figura. Zdobyte środki przeznaczymy na realizacje programu fundacyjnego, który dzieli się na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią kwestie promocyjne Fundacji i zwiększyć jej rozpoznawalności w naszym kraju. Drugą częścią są działania, dzięki którym będziemy mogli zapewnić naszym cudownym dzieciakom i przyszłym wychowankom odpowiednią opiekę dietetyczną, trenerską, i psychologiczną.

 

 

 

Poznaj naszych podopiecznych Fundacji Studio Figura, klikając tutaj: https://bit.ly/PodopieczniFundacjiSF,

Jeśli chcesz pomóc naszej inicjatywie, dołącz do naszej zrzutki: https://bit.ly/ZrzutkaFundacjaSF.

Natomiast jeśli wolisz, działać zostań wolontariuszem: https://bit.ly/37Ok6dy.

Jesteś rodzicem i szukasz pomocy dla swojego dziecka, które ma problem z nadwagą lub otyłością? Skontaktuj się z nami: https://bit.ly/SzukamPomocyFundacjaSF.

wspieranie podopiecznych
wspieranie podopiecznych
wspieranie podopiecznych