Edukacja i rozrywka – Fundacja Studio Figura w Kinie Helios, w poznańskim Centrum handlowym Posnania

Fundacja Studio Figura w ostatnim czasie trzykrotnie pojawiła się w Kinie Helios, w poznańskiej Galerii Posnania, aby promować zdrowy i aktywny tryb życia wśród najmłodszych oraz ich rodziców.

Baner artykułu
Panie z Elvisem

Prelekcja o zdrowym odżywianiu

Dnia 23 czerwca 2022 roku Fundacja Studio Figura przed seansem „Za duży na bajki” zorganizowała krótkie spotkanie zabawowo-edukacyjne dla grupy 65 dzieci. Podczas różnych gier, także ruchowych, obecni na sali najmłodsi, mieli okazję dowiedzieć się, jak jeść zdrowo, dlaczego warto ćwiczyć oraz jak ważne w diecie są owoce i warzywa. Dodatkowo rodzicom zostały przekazane broszury informacyjne, w których mogli znaleźć więcej informacji o Fundacji, a przy kasach można było zobaczyć spot reklamowy Fundacji Studio Figura.

Fundacja Studio Figura w projekcie „Kino Kobiet” sieci Helios

Dnia 29 czerwca 2022 roku Fundacja Studio Figura wzięła udział w projekcie „Kino Kobiet” zorganizowanym przez Kino Helios znajdującym się w Posnanii. Celem Fundacji w tym dniu było zapoznanie przybywających na seans kobiet z jej działaniami na rzecz dzieci zmagających się z problemem otyłości oraz edukacją społeczeństwa z zasad zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania się.

Nauka zdrowego odżywiania poprzez zabawę

Dnia 2 lipca 2022 roku Fundacja Studio Figura</strong znów odwiedziła Kino Helios w Posnanii. Tym razem wystawiła tam swoje stoisko z atrakcjami dla dzieci i broszurami informacyjnymi dla rodziców. Celem Fundacji na ten dzień było zapoznanie najmłodszych, poprzez zabawę, z zasadami zdrowego odżywiania się, a także płynących z tego korzyściach. Dorośli natomiast mogli poznać Fundację Studio Figura i cele, jakie sobie stawia, a więc pomoc dzieciom cierpiącym na otyłość oraz nadwagę.

Fundacja Studio Figura – najważniejsze jest zdrowie dzieci

Fundacja Studio Figura zajmuje się pomocą dzieciom oraz młodzieży zmagających się z problemem otyłości, którą realizuje poprzez zapewnienie odpowiedniej opieki dietetycznej, trenerskiej i psychologicznej swoim wychowankom.
Fundacja skupia się także na edukacji i promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej wśród najmłodszych.

Ludzie stojący na scenie
Paulina z chłopcem przy stoliczku
stoliczki dla dzieci w strefie fundacji